Selectie 1 en 2: trainer Piet Nieuwenhuizen en fysiotherapeut Peter Claessen
Desiree Kuchen, Tim Kuchen, Marit Kuiters, Celine Luza, Yoshua Perrels, Quinten Soemowikromo, Jorn Brandsma, Danielle Luza, Bodine Peterse,                                                                   Denny Sellis, Gerard Brandsma, Aimee Perrels, Danica Peterse, Job Veldhuis, Jelle de Kluijver, Anneloes Spanjer, Michelle Mul, Tess van Amsterdam, Nikki Tuntelder, Levi Hamaker, Ricardo van As, Ruben van Houwelingen

Selectie 3 trainer: Casper v.d Schepsneut
Bo Post, Carlijn van de Burg, Dominique Schoolenaar, Nina van Dijk, Rosalie van Saane, Bram Maasman, Wouter van Trigt, Wilko de Graaf, Quinten Ritsema, Robin Vos, Jesper Ruiter, Taylor Koning

          

Selectie 4 trainer:Rene Kochen
Daniel de Graaf, Dion Juckers, Jurrien Wapstra, Patrick Hemels, Sven Knol, Bart Kromwijk, Tim van Houwelingen, Tom Muizelaar, Judith de Graaf, Lisanne Dompeling, Maaike de Vries, Sharina Ritsema, Daisy de Boer

                                                                
                                                                  
A1 trainer: Elko van den Busken 
Aliene Ijssenagger, Dionne Maasman, Larissa Palfenier, Kayleigh van Dijk, Tess Verbruggen, Linn Verbruggen, Bram van Harten, Feije Zijlstra, Kyar Muller, Milan van Netten, Jesse Dijs, Lucas Dijs


A2 trainers: Denny Sellis, Jesper Ruiter, Robin Vos
Sylvia v.d Kort , Fleur Zegwaard, Maren Hadderingh, Sanne Voorbij, Tessa Hoekstra, Skye vd Ijssel, Marit Nagel, Bas Stam,  Mika Weidenaar, Pepijn Scheepers, Tim Vagevuur

                                                              
B1 trainers: Jorn Brandsma, Quinten Soemowikromo, Yoshua Perrels
Boaz Muller,Jonathan Doeswijk, Kay Peterse, Nikay Luza,Noah Perrels, Suzanne Vink, Jara van Netten, Maaike van Hinte, Yacha Winkel, Pleun de Haan                                  

 

B2 trainers: Jorn Brandsma, Quinten Soemowikromo, Yoshua Perrels
Casper v.d Kort, Bert Hopma Zijlema, Cas v.d Busken, Robert Efferink, Jay Portier, Sanne Rooze, Anouk Kuperus, Elin Frankema, Jasmijn Vink, Robin Peltzer                                                                       
B3 trainers: Bodine Peterse, Ricardo van As
Jack Berger, Derk Polman, Quinten de Wit, Rick Nestor, Xander de Jong, Daan van Harten, Charlize de Hoop, Tjarda Cnossen, Marena Mullenders, Melanie Mullenders, Faith van Gog

 

B4 trainers: Jesse Dijs, Nina van Dijk      
Lillian Dullaert, Luna Landman,  Sterre van der Stel, Yara Muizelaar, Ischa Prins, Martijn Vageuur, Mike Tak, Tijn Bink, Tim Leenheer, Damian van Eijs                                          

                                                                          
                                                    
C1 trainers: Danielle Luza, Manon de Pee
Jesse Uhlenbeck, Milan Holwerda, Milo de Graaf, Chiara Luza, Jeslynn Oornink, Youri van Leuven, Take Penninkhof, Esienna Haagsman, Leeloo de Graaf, Mette Kuik

                                                                                                                                   
C2 trainers: Tess van Amsterdam, Bas Frankema
Mika Hiemstra, Daan Weijers, Jesse Verweij, Merle Willemse, Senna Berger, Loek Frankema, Roos Meijer, Carmen Nagel, Stephan Westrate, Valentijn Karrema                                                                                                                                    

C3 trainers: Jurrien Wapstra, Lisanne Dompeling
Romy Kamphuis, Kimberly de Moor, Liselotte de Soet, Esmee Teunissen, Avi Rabe, Jasper Horrevorts, Melvin Groot, Joran Weststrate, Milan Horring, Erik Roos                                 

                                                                                                  
C4 trainers: Dominique Schoolenaar, Dionne Maasman
Alec Flaming, Lianne Merida Perez, Daan Halsema, Mirte v.d Stel, Dante van Schaaij, Linde de Kromme, Loek de Munck, Wenne de Kromme, Bente Pannekoek
                                                                       

C5 trainer(s): VACANT
Ricardo van Mourik, Keano Drenth, Niels van den Hoff, Pim Wanschers, Samuel Dijkhuis, Wessel Spiekerman, Rayen Habachi, Maria Grootjen, Liv Toren, Jasmijn van Doorn, Fenna van Essen

D1 trainers: Taylor Koning, Aimee Perrels, Jelle de Kluiver
Christian Doeswijk, Luuk Holwerda, Mathijs Vink, Timon Tol, Ruben van Hinte, Kate Vroom, Hester Cnossen,  Lisanne Boning-vd Wal, Mara van Olm, Merlin Holwerda

                                                                                                               
D2 trainers: Celine Luza, Nikay Luza
Pepijn Zegwaard, Reiko Broks, Steyn Peltzer, Robin Postma, Milan Lang, Fenne Polman, Lisa Venema, Julia Zeilstra , Irene Van Rijgersma, Avon vd Stoep, Sophie Eigenbrood                 

                                                                                                                 
D3 trainer: Nikki Tuntelder
Mads van de Berg, Ryan Hoogeveen, Sjoerd Weijland, Vincenz Petrovic, Xaver Petrovic, Elise Zwarteveen, Pip van Leuven, Quinty van Dullemen, Carmen Mormon

                                       
D4 trainer: Michiel Boele
Bjarne Riezebos, Evi van Olm, Emre Yildrim, Lisanne Bredschnijder, Loek Turksema, Luna Seitz, Kyan Boele, Bente Lahuis, Yannick Severs 


D5 trainers: Tess Verbruggen, Robin Peltzer, Marcel Rabe
Kyano Wiert, Diego van Gog, Jesse den Hartog, Noah de Graaf, Dean v.d Busken, Jasmijn van Iersel, Marit Rutgers, Eric Rabe, Neorah Prins, Hanneke Kolk

D6 trainers: Bas Stam, Braz Borosky
Levi van Wijck, Sarah-Jane Buijs, Fin Snieder,  Danique v.d Meijden, Olivier Karreman, Jenieke Penninkhof, Thijs Brouwer, Katie van Wijnen, Roan Slijkhuis, Keano Meijer, Scott Landman

E1 trainers: Arthur Boelman, Alrik Rooze, Kyar Muller, Lucas Dijs
Christian Rooze,  Daan Boelman, Dustin Wijnen, Iris Oostbeek, Fleur de Vries, Danique Gaal         

E2 trainers: Arthur Boelman, Alrik Rooze, Kyar Muller, Lucas Dijs
Ryan Adringa, Sem Kulker, Marley Eleonora, Lienneke Kolk, Roselin Willemse, Roos den Braber     
                                     
                    

E3 trainers: Tim Vagevuur, Fleur Zegwaard, Elin Frankema
Collin van Eijs, Coen Heere, Lieke Horring, Fiene Boele, Nina Venema, Charlotte Kabel

 

E4 trainers: Tim Vagevuur, Fleur Zegwaard, Elin Frankema
Jara Visser, Flore Ridderinkhof, Finn Hoets, Luca Nahrwold, Teije Zoete, Jonna Frankema

E5 trainers: Martiene Franzen, Marit Nagel, Skye vd Ijssel
Laura Brugman, Lune van den Berg, Rif van der Stoep, Jinto van der Veen, Joost Zeilstra, Carice Holwerda


E6 trainers: Martiene Franzen, Marit Nagel, Skye vd Ijssel
Silke Bruins, Veroniek Bleumer, Lisa Otting, Sanne Brouwer, Seva Weijers en Lars van den Hoff 



F groep: trainers: Maaike, Yacha en Esmee
Anouk van de Schootbrugge, Duy-Ahn Efferink, Jara Tol, Joas Duitman, Ravi Ridderinkhof, Rosalie Karreman, Sharisha Gangadien, Kenai Slijkhuis

 

Agenda
  
Donderdag 14 november
 
Zaterdag 23 november
Start zaal competitie
 
Woensdag 27 november